• |
ide | kryesore

Selena Gomez, protagoniste në komedinë ‘Only Murders In The Building’

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Selena Gomez do i rikthehet sërish kinematografisë .Së shpejti atë do të mund ta shohim në komedinë e Steve Martin dhe Martin Short, “Only Murders In The Building”, shkruan Daily Mail.


Selena do të përfshihet në një krim, ku pasioni i madh për dy meshkuj të moshuar e bën atë të vrapojë pas tyre. Ndërkaq, Steve dhe Martin më parë kanë bashkëpunuar në disa filma të ndryshëm, ku për herë të parë u shfaqën së bashku në komedinë “Three Amigos” gjatë vitit 1991. Por, në këtë film, personazhet e njohura do të përfshihen në krime të ndryshme, që ndonëse do të përfundojnë edhe në vrasje.“Only Murders In The Building” do të jepet në janar të këtij viti përmes “Critics Association”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu