• |
ide | kryesore

Saimir Tahiri dhe Jaeld Çela dërgojnë vendimin për rekurs në Gjykatën e Lartë

-Instant, Lajme, Të fundit

Saimir Tahiri dhe Jaeld Çela dërgojnë vendimin për rekurs në Gjykatën e lartë kundër vendimit të Apelit.


Tahiri dhe Çela u dënuan nga Gjykata e Krimeve të Rënda për shpërdorim detyre. Ndërkohë Gjykata e Posaçme e Apelit vendosi të kthente dosjen për rigjykim në shkallën e parë.


Sakaq ish-ministri është në akuzë për trafik narkotikësh në kuadër të grupit kriminal.


9 Comments

 1. Cuna t’pafajshem.
  Lulekuqe mbi mure, debatikas, njesite guerrile!
  Cuna me ideal! e meritojne pafajesine!

 2. Shikojani turinjt te dyve. Qeni eshte kafshe fisnike, ndersa lugati i perzier me mut do te ishte emri me i bukur per kete fytyre derra. Litarin pak e kane……. ky qorri qe donte drejtesi shkon ne gjykaten e larte……… jo 41 po 141 BIS do ishte lluks per keta horra

 3. Do e hane pataten kessj rradhe. I duhet dhe Edvin sllavo rusit te beje kurban brenda llojit per te marre credite per luften e SPAK.
  Bordello socialiste sperme ruso sllavo grege mix

 4. Do e hane pataten kessj rradhe. I duhet dhe Edvin sllavo rusit te beje kurban brenda llojit per te marre credite per luften e SPAK.
  Bordello socialiste sperme ruso sllavo grege mix???

 5. Do e hane pataten kessj rradhe. I duhet dhe Edvin sllavo rusit te beje kurban brenda llojit per te marre credite per luften e SPAK.
  Bordello socialiste sperm.e ruso sllavo grege mix???

 6. Do e hane pataten kessj rradhe. I duhet dhe Edvin sllavo rusit te beje kurban brenda llojit per te marre credite per luften e SPAK.
  Bordello socialiste sperm.e ruso sllavo grege mix????

 7. 1-Sali Berisha,
  2-Sajmir Tahiri
  3-Gramoz Ruci
  4-Ilir Meta
  5-Fatmir Mediu
  6-Tom Doshi
  7-Nard Ndoka etj etj muterit qe ndosin e vjedhin Shqiperine perdite bashke me bijte e tyre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *