• |
ide | kryesore

Bella Hadid ‘ribashkohet’ me The Weeknd

-Instant, Paparazzi, Slider

 Modelja Bella Hadid është “ribashkuar” me ish-të dashurin e saj The Weekend   për “MTV Video Music Awards” 2020 në New Jork.


 Burime pranë dyshes janë shprehur se ish-cifti kanë një raport të mirë mes tyre. Bella dhe The Weeknd u ndanë në Gusht të 2019-ës për shkak të puneve dhe largesise.Gjatë provave të “MTV Video Music Awards”, Bella dhe The Weeknd u panë në prapaskenë sebashku para performancës së tij.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu