• |
ide | kryesore

Ava Max rrëfen bullizmin e përjetuar gjatë fëmijërisë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Ava Max së fundmi ka ndarë disa detaje nga jeta e saj.

Ava është kthyer pas në kohë, duke kujtuar bullzimin që i ishte bërë gjatë fëmijërisë.Në një intervistë ekskluzive, pasi lancoi albumin “Heaven”, këngëtarja ka treguar se si vajza të tjera i kanë futur kokën në tualet.“Ju nuk mund të thoni se shkolla është për fëmijë ,për muaka qenë vështirë pasi nuk doja të shkoja. Ishin një grup vajzash që më kanë përqeshur vazhdimisht. Më vendosën në një cep të banjës dhe më futën kokën në tualet”, ka rrëfyer ajo.Ava u bë e njohur  gjatë vitit 2018, përmes hitit të saj “Sweet But Psycho”.Ajo ka arritur që shumë shpejt të jetë ndër artistet më të njohura në zhanrin ‘pop’. 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu