• |
ide | kryesore

Arsyeja pse vajzat e familjes Obama shfaqen rrallë në publik

-Instant, Paparazzi, Slider

Barack dhe Michelle Obama kanë një marrëdhënie të ngushtë me vajzat e tyre Sasha dhe Malia, të cilat e kaluan fëmijërinë në Shtëpinë e Bardhë gjatë presidencës së babait të tyre. Përveç edukimit unik, prindërit punuan shumë për ta mbajtur private jetën e vajzave të tyre. Michelle dhe Barack janë fotografuar rrallëherë me vajzat në publik.


 


1 Comment

  1. Po shyqyr o lapsi,se nuk po na zinte gjumi pse vajzat e obames nuk cfaqen ne publie. Tani na rehatuat shpirtin ,do la zere gjumi si foshnjat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu