• |
ide | kryesore

Mariah Carey flet për ish bashkëshortin : Nuk mund të levizja lirshëm në shtëpinë time

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja, Mariah Carey, së fundmi  është hapur rreth jetës së saj personale.


Mariah ka treguar se si e ka tradhtuar bashkëshortin, rehabilitimin, dhunën familjare dhe divorcet, shkruan Mirror.Ajo u martuar me producentin muzikor kur ishte 23 vjeç,ndërsa ishte 43.Gjatë kësaj periudhe këngëtarja ka hasur në vështirësi, pasi Tommy Mottola e  kontrollonte në çdo moment.“Unë nuk mund të flisja me askënd, pasi isha nën kontrollin e Tommyt. Nuk mund të dilja apo të bëja diçka. Nuk mund të lëvizja lirshëm as në shtëpinë time”, është shprehur ajo.Po ashtu, Mariah ka rrëfyer se  gjatë fëmijërisë ishte përballur edhe me dhunë në familje, ndërsa tregonte se motra më e madhe kishte tentuar ta shiste.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu