• |
ide | kryesore

Hilary Duff, shtatëzanë për herë të tretë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja 33-vjeçare bëri njoftimin emocionues në Instagram të shtunën herët në një video të shkurtër me burrin e saj, Matthew Koma.


“Ne po rritemi. Kryesisht unë”, ishte mbishkrimi i yllit të ‘Disney’. Klipi tregon Matthew prapa Duff duke fërkuar barkun e saj. Ky do të jetë fëmija i tretë i Hilary, pasi ajo ndan një djalë, Luca, 8 vjeçar, me ish-burrin e saj Mike Comrie dhe një vajzë, Banks, një vjeçe me burrin aktual.

Dyshja u martuan në dhjetor të vitit 2019. Në atë kohë, ylli i “Younger” ndau një fotografi të saj dhe të partnerit përpara një makine ku shkruhej ‘Sapo e martuar


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu