• |
ide | kryesore

Adele, e lidhur me reperin amerikan

Arkiva

Këngëtarja është zyrtarisht e lidhur me reperin britanik Sketpa.


Ndonëse thashethemet për një romancë mes tyre nisën që tetorit të kaluar, lidhja është konfirmuar vetëm tani, që çifti shfaqet publikisht në shoqërinë e njëri tjetrit.  Burime për The Sun bëjnë me dije se Adele dhe reperi janë prej kohësh bashkë dhe marrëdhënia e tyre është serioze dhe më shëndetshme se kurrë! “Adele dhe Skepta kanë qenë aty për njëri tjetrin shumë përpara se të ndaheshin nga lidhjes që kishin. Ka një lloj energjie të veçantë mes tyre, që vështirë të shpjegohet. Madje, disa nga miqtë e përbashkët e dinin se një ditë ata mund të ishin çift i lezetshëm.”- janë shprehur po të njëjtat burime.


Adele i dha fund marrëdhënies me ish-bashkëshortin Simon Konecki pas 5 vitesh lidhje dhe 3 vitesh martesë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.