• |
ide | kryesore

Klohe K hedh poshtë lajmet për shtatëzani (Foto)

-Instant, Paparazzi, Slider

Khloe Kardashian ndau një mori fotografish të vetes, të dashurit të saj Tristan Thompson si dhe të vajzës së tyre, True, dy vjeçe, të cilat i realizuan për festën e Halloween.


Megjithatë, fansat pretendojnë se Khloe është shtatzënë dhe së fundmi një ndjekëse shkroi, “ende e bindur që Khloe Kardashian do të na tregojë brenda dy muajsh se është shtatzënë”.Por ylli 36-vjeçar i “KUWTK” me profesionalizëm hodhi thashethemet duke e drejtuar fansen të hidhte një vështrim në stomakun e saj me ton të lakmueshëm, siç tregohet nga People.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.