• |
ide | kryesore

Dua Lipa, së shpejti me një koncert virtual

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Dua Lipa së fundmi ka ndarë një lajm të gëzueshëm për fansat e saj.


Përmes rrjetit social ,Instagram,Dua ka njoftuar se në fund të muajit nëntor do të mbajë një koncert virtual.Ajo do të performojë live ndërsa koncerti do të titullohet “Studio 2054”.Gjatë performancave këngëtarjs do të shoqërohet nga disa muzikantë, balerinë, akrobatë të ndryshëm, dhe të ftuar specialë, identiteti i të cilëve po mbahet i fshehtë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu