• |
ide | kryesore

Filmat që duhet të shikoni këtë fundvit

-Instant, F1, Paparazzi, Slider, Stil

Festat tashmë janë shumë afër dhe ju duhet ta shijoni atmosferën e tyre magjike.


Pavarësisht pushimeve, dekorimeve që bëni, apo edhe ushqimeve që përgatitni – filmat këtu kanë një rëndësi po aq të madhe.


Lista:
The Holiday
Bridget Jones’s Diary
Serendipity
A Christmas Carol
The Family Man
Noel
New Year’s Eve
Charlie and the Chocolate Factory
Lost Christmas
Harry Potter and the Philosopher’s Stone
200 Cigarettes
Jingle All the Way
Merry Christmas
While You Were Sleeping
Kate & Leopold

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu