• |
ide | kryesore

Video/ Avantazh kaotik i PSG: mes rrëmujës devijon Marquinhos

-Instant, Sport, Video

PSG shënon një gol të rëndësishëm në Old Trafford, duke kaluar në avantazh përsëri përballë Manchester United, në një ndeshje që vendos shumë për kalimin e raundit. Presioni i francezëve është kurorëzuar me sukses në minutën e 69 kur në zhvillimet e një goditje këndi, topi mbetet mes rrëmujës dhe Marquinhos e dërgon në rrjetë duke mundur De Gean. Gjërat komplikohen për United me kartonin e kuq për Fred.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu