• |
ide | kryesore

Darka e Dubait/ Rama bie në kontradiktë për videon te Nusreti

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Rama ka vazhduar me piruetat për darkën e ministrave në restorantin e Nusretit në Dubai. Kryeministri ngulmoi se darka ishte organisuar nga mikpritësit e Elmaar Group dhe se ishte postuar në Instagram nga vetë lokali. “Video u filmua nga vetë lokali për të nderuar atë tavolinë që ishin të ftuar nga pala pritëse, pra udhëtimi nuk ishte për pushime, por ishte një dhëtim pune” u shpreh Rama. Por kryeministri harron se pak minuta pasi video doli në rrjetet sociale, restoranti i Nusretit e fshiu postimin, ku personazhet kryesore ishin qeveritarët shqiptarë dhe askush nga pala mikpritëse.8 Comments

 1. Ka falimentuar si njeri. Tani batutat e tij ngjasojne me ato te nje femije te llastuar. NUK DUA PRA, NUK FLAS ME, NUK I PERGJIGJEM… Mungesa e pergjigjeve tregon qarte dy gjera. E para se m.ti eshte bere mullar dhe Rama e kupton se nuk ka gje qe e pastron dhe e dyta, kohet e fundit eshte plakur shume dhe rrudhat e trurit po i sheshohen duke ia humbur aftesine per te dhene pergjigje.

  1. Vecse jam dakord, do shtoja qe nga menyra e sjelljes eshte Narciz, dhe do vazhdoje te beje skandale deri ne fund!

 2. Mbas gjilperes s di qar flet fare gomari gerdall i Surrelit, mor po ne vend te ushqimit ka filluar te haj dhe barin jeshil artificial mbrapa km.

 3. Darka ishte dhe mbetet kompromentuese dhe pas shpjegimeve te kryeministrit.
  Darka mbetet private e pjesemarresve ne tavoline, teresisht ne qejf te tyre.
  Por ka nje ngushellim.
  Te pakten vajtja ne Dubai, ishte me arsye.
  Pastaj me kete rast, bejme dhe pak qejf.
  Kaq eshte kjo

 4. Ky eshte mashtues serial.

  Kesaj I thone si te jesh ftuar ne dasem por dhendri dhe nusja nuk jane.

  Po nuk ka popull qe I ha keto me mire mos fol dhe lerja atyre qe e ben turpin o Ram mavriu….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu