• |
ide | kryesore

Ekzekutohet me armë 32-vjeçari në Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në orën 17: 20 te së dielës, në lagjen nr.16, Durrës, pas një konflikti të çastit u qëllua me armë zjarri J. B., 32 vjeç.


Ai është dërguar në spital, por nuk ka mundur të mbijetojë.


Në ambientet e Policisë janë shoqëruar disa shtetas të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes.

Nga ana e Policisë janë ngritur disa pika kontrrolli dhe po bëhet krehja e zonës, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu