• |
ide | kryesore

“Mjaft me futbollin, e stërvis unë…”: gruaja e Lavezzit tregon si e mban në formë argjentinasin

-Instant, Sport

Natalia Borges ka larguar cdo hipotezë të një rikthimi në fushë të argjentinasit, që u tërhoq nga futbolli i luajtur në 2019, pasi përfundoi eksperiencën në Kinë. Argumentet për ta bindur Pocho natyrisht nuk kanë munguar dhe ajo “Mjaft me futbollin, e stërvis unë” tregon qartë mënyrën se si Lady Lavezzi e mban në formë sulmuesin…
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu