• |
ide | kryesore

Moti i keq, dy aksidente në Korçë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dy aksidente kanë ndodhur brenda pak minutash në Korçë, ndërsa shkak është bërë moti i keq. Raportohet se nga aksidenti ka vetëm dëme materiale. Një aksident ka ndodhur në unazën e qytetit, ku 3 makina u përfshinë në aksident dhe tjetri ka ndodhur në Lumalas, ku një mjet doli nga rruga.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu