• |
ide | kryesore

Kanye West shet bizhuteritë e Kim pas divorcit

-Instant, Paparazzi, Slider

Sipas mediave të huaja reperi Kanye West ka vendosur të shesë  bizhuteritë që i ka blerë Kim Kardashian .


Sipas tyre, ai nuk do asgjë që i kujton Kim dhe do të shesë dhuratat e bëra nga ai gjatë kohës që ishin së bashku. “Dy javët e fundit Kanye ka tentuar të shesë bizhuteritë që ka blerë për Kim në të paktën në dy nga argjendaritë më të mira. Ai nuk dëshiron ta kujtojë të shkuarën. Miqtë e tij e dinin se martesa kishte marrë fund. Ai kishte vërtetë dëshirë që ata të rrinin bashkë, por ajo i kishte dhënë fund”-u shpreh një burim i afërt me West. Kanye dhe Kim firmosën divorcin javën e kaluar duke i dhënë fund martesës 7 vjecare.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu