• |
ide | kryesore

Gjykata e Posaçme pranon kërkesën e Adriatik Llallës për gjykim të shkurtuar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjykata e Posaçme pranoi kërkesën e Adriatik Llallës për gjykim të shkurtuar.


Ish-kryeprokurori, Adriatik Llalla është marrë i pandehur për akuzën e fshehjes së pasurisë.


Me kërkesë të prokurorit të SPAK, seanca është shtyrë për më 19 mars për paraqitur konkluzionet përfundimtare.

 

3 Comments

 1. DMTH. E pranon fajin.
  Eh mor trimi i xha jahos, e hengre se je koqe kandari. Po si ore idiot do te mbronte sala me liken nga amerikanet.
  Si ta mbushen mendjen o idiot.
  Po kur bente si trim, dhe ia mori trut perendia, dhe filloi ti binte murit me koke. C na ka gjet belaja me idiotet.

 2. Fakti që Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi nga njëra anë nuk kanë mundur të afrojnë asnjë personalitet të ri në partitë e tyre, veç atyre që u kanë mbetur nga e shkuara dhe nga ana tjetër kanë si simbol Berishën e Metën, tregon besueshmërinë e ulët që kanë intelektualët ndaj lidershipit të opozitës.

  Thënë këto, ata që shajnë e sulmojnë sot Çomon e Bozdon, në fakt tregojnë hapur se sa i paaftë është Lulzim Basha për të ndërtuar ekip e shpresë teksa si alternativë ka Berishën e Metën.

 3. Adriatik, ja hodhe edhe ti nuk do te besh asnje dite burg, SPAK nuk ka denuar e nuk do te denoje asnje koke te korrupsionit. Do te te kthehen te gjitha pronat e sekuestruara, kjo eshte praktikat e (zh) drejtesise shqiptare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu