• |
ide | kryesore

Vetëvritet me armë zjarri një 77-vjeçar

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditen e sotme në Fushë-Milot,Kurbin.


Në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi Taf Kasmi,77 vjeç .


 

Më datë 08.04.2021,rreth orës 10 :40, në Fushë-Milot,Kurbin, në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi T.K.,77 vjeç .

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.” – u shpreh policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu