• |
ide | kryesore

Kanye West, “zemërthyer” pas divorcit me Kim Kardashian

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi në media po përflitet ndarja e Kanye West dhe Kim Kardashian


 


Sipas tyre, Kanye është pajtuar me realitetin dhe ka vendosur të divorcohet me Kim.Burime të afëta me reperin janë shprehur se ai është zemërthyer dhe nuk do donte të divorcohej.“Divorci nuk është gjëja që Kanye dëshiron. Nëse do varej nga ai, divorci nuk do të ndodhte”, treguan burimet. Megjithatë, tashmë dyshja ka nënshkruar letrat e divorcit dhe po luftojnë për kujdestarinë e fëmijve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.