• |
ide | kryesore

Bebe Rexha, pjesë e revistës “L’Officiel India”

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Bebe Rexha së fundmi ka pozuar për revistën “L’Officiel India”, ku ka  zbuluar më shumë rreth jetës së saj profesionale.


Lajmi është bërë i ditur vet nga revista e cila ka publikuar në faqen e saj zyrtare në Instagram foton e kopertinës.“Sensacioni amerikan i muzikës pop. Një emër që bën jehonë të dashuruarve të muzikës pop, R&B dhe hip-hopit, Bebe Rexha, sigurisht që nuk ka nevojë për prezantim! Një këngëtare dhe tekstshkruese super e talentuar amerikane, ajo ka fituar çmime të panumërta për muzikën e saj, duke përfshirë një nominim në Grammy! Për të mësuar më shumë, kap edicionin tonë të ardhshëm”, ka njoftuar “L’Officiel India” në postimin e saj.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu