• |
ide | kryesore

Granit Xhaka bëhet baba i një tjetër vajze

-Instant, Paparazzi, Slider

Granit Xhaka dhe bashkëshortja etij, Leonita, janë bërë prindër për herë të dytë. Ata janë bekuar sërish me një vajzë, e cila ka ardhur në jetë ditën e sotme. Lajmin e ka dhënë vetë futbollisti, pasi ka ndarë në rrjete sociale një foto duke mbajtur të voglën në krahë.


Graniti është shprehur më shumë se i lumtur për ardhjen në jetë të vajzës dhe ka zbuluar emrin e veçantë që kanë zgjedhur për të.


“Nuk kam më vetëm një princeshë të bukur, tani kam dy. Laneya Xhaka 24/04/2021”, ka shkruar Graniti përkrah fotos.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.