• |
ide | kryesore

Kim Kardashian flet për videon intime: Të flisja rreth saj më ndihmoi shumë

-Instant, F1, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian ka folur së  fundmi ka folur rreth videos intime që e bëri të famshme.


Kim dhe ish i dashuri i saj, Ray J, flmuan një moment nga marrëdhënia e tyre intime në vitin 2002 dhe më pas kjo video doli në internet pa dëshirën e dyshes në vitin 2007.


Kjo video u publikua në të njëjtën kohë që Kim dhe familja e saj ishin gati të transmetonin seritë e parë të “Keeping Up With The Kardashians”.Gjatë intervistës për Los Angeles Times, Kardashian ka zbuluar se fakti që foli publikisht në lidhje me këtë video e ndihmoi të përballonte momentin e sikletshëm.

“Mendoj se padyshim producentët donin shumë që unë të flisja. Dhe unë nuk do të kisha folur nëse nuk do të ishte spektakli.Ndonjëherë mendoja: “OK, e di që tani duhet të merem me këtë çështje. Dikush do më pyes, kështu që duhet të ec përpara dhe të flas”.

Në një farë mënyrë, spektakli nga ka ndihmuar që të përballojmë shumë gjëra, në vend që t’i fshihnim nën tapet. Në fund të ditës, unë kam qenë gjithmonë e hapur dhe e sinqertë dhe doja të ndaja çdo gjë që po kaloja. Nuk doja të përmbahesha”, – është shprehur ajo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.