• |
ide | kryesore

Nicole Kidman, së shpejti pjesë e serialit të ri

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi mediat e huaja kanë raportuar se aktorja Nicole Kidman do të jetë pjesë e një seriali të ri.


Sipas tyre, seriali titullohet “Roar” dhe do të ketë gjithsej 8 episode të treguara nga këndvështrimi i një gruaje. Përvec Nicole pjesë e kastit  do të jenë aktorët Cynthia Erivo, Merritt Weaver dhe Alison Bree.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu