• |
ide | kryesore

Robert De Niro shfaqet për herë të parë në publik pas aksidentit (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Robert De Niro është parë për herë të parë në publik pas aksidentit.

Aktori lëndoi këmbën në Oklahoma një muaj më parë teksa po xhironte filmin “Killers of the Flower Moon”.Së fundmi paparacët kanë fotografuar De Niro-n ndërsa po hynte në një ndërtesë në New York. Ai kishte të vendosur një mbajtëse metalike në këmbën e tij të dëmtuar  dhe ishte në shoqërinë e një gruaje që mbante shkopin e tij të ecjes në dorë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.