• |
ide | kryesore

Aktori turk bie pre e mashtrimit

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori turk Engin Altan Düzyatan ka rënë së fundmi pre e mashtrimit.


Vitin e kaluar, Engin  shkoi në Lahore (Pakistan) me ftesë të përdoruesit të TikTok, Zamir Caudri.dhe më pas nënshkroi një kontratë prej 575 milionë dollarë.Por, së fundmi aktori ka treguar se ceku që i është dhënë  është i rremë.’Mediat turke kanë raportuar se ai e ka denoncuar Zamir për mashtrim dhe dëmtim imazhi. Menjëherë pas ankesës së Düzyatan, policia ndaloi Caudrin në Lahore.


 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu