• |
ide | kryesore

Khloe Kardashian ndahet nga Tristan Thompson

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar se Khloe Kardashian i ka dhënë fund lidhjes me basketbollistin Tristan Thompson.


Sipas tyre, një burim i afërt me Khloe-n ka treguar se Thompson u pa duke hyrë në një dhomë me qera, në një festë ditëlindjeje në “Bel Air”, vetëm një ditë pasi ai kishte darkuar me të. Kjo situatë dhe aludimet e shumta për tradhëti nga ana e basketbollistit  kanë bërë që Kardashian të mos i besojë më  dhe të kërkojë ndarjen.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu