• |
ide | kryesore

Ndërron jetë aktori William Smith

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori William Smith është ndarë nga jeta në moshën 88-vjeçare.


Lajmi është konfirmuar për fansat nga bashkëshortja e tij, Joanne Cervelli Smith, ndërsa shkaku i vdekjes akoma nuk është bërë i ditur.Smith filloi karrierën në Hollywood si një aktor në vitet 40-të Gjithashtu ai ishte një kampion i mundjes me boks dhe i arteve marciale.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu