• |
ide | kryesore

Kourtney dhe Travis kritikohen nga fansat

-Instant, Paparazzi, Slider

Kourtney Kardashian dhe i dashuri i saj Travis Baker janë kritikuar së fundmi nga fansat.


Kourtney dhe Travis u filmuan nga kameramanët e UFC teksa ishin duke shikuar ndeshjen. Menjëherë sapo cifti  dhe Travis vërejti kamerën, ata nisën  të putheshin.Kur UFC Europe postoi pamjet në Twitter, shumë ndjekës nisën të komentonin dyshen duke kritikuar veprimet e tyre.”Kjo më bën të mos ndihem rehat”, “Pse u botua kjo”, “Të lutem ndalo”, ishin disa nga komentet.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.