• |
ide | kryesore

Kylie Jenner thotë se Stormi do të lançoj një ‘markë sekrete’

-Instant, Paparazzi, Slider

Para se Stormi Webster të hyjë në kopshtin e fëmijëve, ajo mund të ketë markën e saj të parë të suksesshme.


Të paktën këtë nënkupton mamaja e saj, Kylie Jenner, në një video të re nga “Inside Kylie Cosmetics”, një seri me shumë pjesë në YouTube e publikuar këtë muaj përpara një ribotimi të Kylie Cosmetics. Kompania mëmë Coty Inc. njoftoi më 1 Korrik në një deklaratë për shtyp se marka e bukurisë së Jenner, e cila, sipas Forbes, e bëri atë një miliarder deri në moshën 21 vjeç po kalon nw njw stad tw ri paketimi me formula vegane dhe një rifreskim të faqes në internet.
Në video, Kylie Jenner dhe nëna e saj, Kris, diskutojnë për rreshtin e gjatë të femrave sipërmarrëse në familjen e tyre, modelet që Stormi ka në jetën e saj.


“Ju jeni një produkt i atyre me të cilët ju rrethoni veten dhe familjen tuaj, dhe motrat e mia dhe nëna ime kanë patur ndikim të madh për mua dhe unë ndjehem me të vërtetë e formuar”, tha Jenner në video. “Stormi ka femra dhe meshkuj kaq të fortë në jetën e saj, por ajo ka shumë femraa të forta për të parë”.

Pamjet tregojnë Stormi në selinë e Kylie Cosmetics, ku ajo ka një tryezë të vogël rozë dhe të bardhë për fëmijë, të cilën Jenner e quajti “zyra e vet ku kryen të gjithë biznesin e saj”.

Jenner shtoi: “Ajo në fakt së shpejti po lançon një markë të vogël sekrete për të cilën ne kemi qenë duke punuar për një kohë, por më në fund është pedali i medaljes.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Se cila është marka, dhe sa do të përfshihet vajza e saj 3-vjeçare, mbetet për tu parë. Në një email për CNN Style, një publicist për Jenner nuk pranoi të ofronte detaje të mëtejshme mbi sipërmarrjen.

©LAPSI.AL

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu