• |
ide | kryesore

Brenda rezidencës argëtuese të Cara Delevingne

-Instant, Paparazzi, Slider

Plani i dyshemesë së shtëpisë së Cara Delevingne ndoshta duket më shumë si një lojë sesa një plan i shëndoshë strukturor. Nga një dhomë e kuqe e zjarrtë pokeri te një gropë terapeutike me top dhe dollap për hyrje në raste urgjencash të festave të kostumeve, çdo pëllëmbë e shtëpisë së Delevingne duket se është projektuar me një gjë në mendje: argëtimin.


“Equivalentshtë ekuivalenti i dizajnit i një rënie nofulle”, citohet të ketë thënë aktorja e kthyer në supermodele britanike në numrin e ardhshëm të Architectural Digest. “Nuk ka asnjë gabim në shtëpinë e kujt jeni.”


Duke hapur dyert e rezidencës së saj në Los Anxhelos për kopertinën e revistës, kameleoni krijues – i cili pa ndërprerje kalon nga xhirimet e modës së lartë për Burberry dhe British Vogue në role të mëdha filmi në DC Univers tha se ajo dëshironte një shtëpi që ndihej si një vazhdim i punës së saj të gjallë ditore, në vend se një pushim prej saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu