• |
ide | kryesore

Plagosje me thikë në Tiranë, një person i shtrirë në tokë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një plagosje me thikë ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë. Një person është gjetur i shtrirë në tokë.


Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia, e cila ka rrethuar zonën me shirit dhe vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të plagosjes, si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve të përfshirë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu