• |
ide | kryesore

Aksident në Shkodër, 43-vjeçarja dërgohet me urgjencë drejt Traumës në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Mabë në rrugën Shkodër-Lezhë. Një mjeti tip “Volkswagen” me drejtuese K.U.,43 vjeçe ka përplasur një këmbësore me iniciale L.K. Ajo është po transportohet drejt spitalit të traumës në Tiranë, ndërsa drejtuesja e automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë.


Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu