• |
ide | kryesore

Sherr me thika, plagoset rëndë 24-vjeçari në Tiranë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një sherr me thika ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë.


Si pasojë një 24 vjeçar ka mbetur i plagosur.


Rreth orës 20:00, gjatë një konflikti të çastit, për motive të dobëta është goditur me një mjet. prerës(thikë), shtetasi A. K., 24 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Sherbimet e Policisë kanë bërë të mundur identifikimin e autorëve ku për arsyje hetimi nuk bëhen të ditura gjeneralitet e tyre dhe po punojnë për kapjen e tyre.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu