• |
ide | kryesore

Kamëz/ I moshuari bie në pus dhe gjen vdekjen

Arkiva, Lajme

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë ditës së sotme në Kamëz. Dyshohet se një 65-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në brendësi të një pusi të cilin po pastronte.


Detaje nga policia: 


Rreth orës 12:15, në rrugën “Ismail Qemali”, në Kamzë, dyshohet se duke pastruar pusin në banesën e shtetasit Q. M, ka rënë në brendësi të tij punëtori shtetasi Q. H., 65 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu