• |
ide | kryesore

Tom Cruise i vidhet makina gjatë xhirimeve “Mission Impossible 7”

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktorit Tom Cruise i kanë vjedhur makinën në xhirimete filmit “Mission Impossible 7”, në Brimingham.


Sipas mediave ,Tom i kanë vjedhur makinën  ‘BMwi X7’ me vlerë 100 mijë paund. Gjithashtu i kanë marrë  dhe para  të cilat kanë qenë në valixhen dhe sendet personal të aktorit që i kishte lënë në makinë.Burimet kanë treguar  për “Birmingham Live’ se Cruise është shumë i zemëruar jo vetëm për makinën  , por  edhe sepse i humbën edhe sendet personale.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.