• |
ide | kryesore

Rege-Jean Page, pjesë e projektit më të ri të Netflix

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktori i njohur ,Rege-Jean Page i është shtuar kastit të një filmi thriller i cili pritet  të publikohet së shpejti në Netflix.


Sipas ‘The Hollywood Reporter’,  aktori do të shërbejë  si producent ekzekutiv në projektin të cilti akoma nuk është bërë i ditur titulli.Ideja e filmit ka qenë e shkrimtarit dhe regjisorit Noah Hawley. Joe dhe Anthony Russo, të njohur për ndihmën e tyre në prodhime të ndryshme si Avengers: Endgame dhe Captain America: Civil War, kanë vendosur të prodhojnë gjithashtu këtë projekt. Ndërkohë, Page, përvec këtij filmi do të shfaqet edhe në disa projekte të tjera të mëdha filmike.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu