• |
ide | kryesore

FOTO/ Whatsapp, Facebook e Instagram dolën KO: ja reagimet e botës së sportit

-Instant, Sport

Në pasditen e vonë të së hënës, të datës 4 tetor, papritmas Whatsapp, Facebook dhe Instagram (të tre të lidhura, pasi janë kompani të Mark Zuckerberg, themeluesi i Facebook) kanë përjetuar probleme serioze dhe kanë pushuar së punuari për orë të tëra. Prandaj bota është hedhur veçanërisht në Tëitter dhe Telegram për të kompensuar mungesën e rrjeteve të tjera sociale, duke u zbavitur me disa meme, përfshirë ato të protagonistëve të ndryshëm të botës së sportit.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.