• |
ide | kryesore

Reperja e njohur, nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperja e njohur, Eve ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së parë me bashkëshortin e saj,  Maximillion Cooper.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, reperja ka publikuar foto ku duket barku i rrumbullakosur.“A e besoni këtë, ne duhet të iu tregojmë të gjithëve. Ju të gjithë e dini se sa gjatë ishim duke pritur për këtë bekim. Ne do të njihemi në shkurt të vitit 2022” shkruajti ajo në postim.Ky do të jetë fëmija i parë i Eve ndërsa Maximillion ka katër fëmijë të tjerë: Lotus, 19-vjeçar, Jagger, 17-vjeçar, Cash, 15-vjeç dhe Mini, 13-vjeç.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.