• |
ide | kryesore

Zbulohen detajet e tradhetisë së Maurio Icardi

-Instant, Paparazzi, Slider

Sipas shfaqjes televizive “Los Angeles de la manana”, e cila merret me këtë çështje shprehet se keqkuptimet mes tyre kanë bërë që Wanda të punësojë një dedektiv privat për të monitoruar lëvizjet e Maurios. Gjithmonë sipas këtij emisioni Wanda kishte zbuluar bisedat që Icardi kishte shkëmbyer.  Është e paqartë nëse ishte vetë lojtari i PSG-së që i kishte treguar mesazhet bashkëshortes së tij apo Wanda kishte hakuar telefonin e tij dhe kishte lexuar mesazhet. Pas kësaj çifti kishte vendosur të jetonin të ndarë për ca kohë.


Maurio Icardi u përpoq të pajtohej me gruan e tij duke fluturuar nga Parisi në Milano, ku ajo po qëndron.


Por siç duket përpjeket e tij ishin të kota pasi Wanda një ditë më pas tregoi me anë të një foto dorën e saj pa unazë.

Argjentinasit janë të ndarë mes atyre që shpresojnë për pajtim dhe atyre që presin për të parë se si do të përfundojë ky divorc që mudn të kushtojë rreth 60 milionë euro.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.