• |
ide | kryesore

Ekspertja e gjuhës së trupit flet për Kanye West, ‘Ai nuk ka shpresë’

-Instant, Paparazzi, Slider

Kanye West mendon se Zoti do ta bashkojë atë dhe Kim Kardashian, por një eksperte e gjuhës së trupit thotë se ai nuk ka asnjë shans. Pavarësisht nga divorci i tyre dhe fakti që Kim po del me Pete Davidson, Kanye ka bërë disa deklarata shumë të guximshme dhe shumë publike se martesa e tyre nuk ka përfunduar ende.


Por ekspertja dhe autorja e gjuhës së trupit, Judi James, mendon se shanset e tij janë shumë të pakta për shkak të zemërimit të fshehtë që Kim fsheh. Dy ish-partnerët u ribashkuan së fundmi për të marrë pjesë në shfaqjen e fundit të stilistit të ndjerë Virgil Abloh për Louis Vuitton në Miami së bashku me vajzën e tyre North. Treshja u fotografuan të ulur së bashku në rreshtin e parë të shfaqjes, me North në mes tyre. Kim ishte e veshur e gjitha në të zeza, duke fshehur sytë poshtë një palë syzesh, pavarësisht se ngjarja në dukje ndodhte gjatë natës.


 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.