• |
ide | kryesore

Bllokohet trafiku për Erdogan/ Aktori Albano Bogdo, sherr me policët (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Vizita e presidentit turk në Shqipëri, Recep Tajip Erdogan ka ndryshuar gjithë rrjedhën e qarkullimit normal të mjeteve në vendin tonë. Për shkak se presidenti kishte shkuar në xhaminë e Et’hem Beut, i gjithë trafiku në rrugën e Elbasanit, u ndal deri në përfundimin e takimit të tij.

Por bllokimi në trafik për orë të tëra ka sjellë acarimin e gjithë drejtuesve të mjetit, mes tyre edhe aktorit të humorit, Albano Bogdo. Ky i fundit ka dalë nga makina dhe duke bërtitur i ka kërkuar efektivët të Policisë që t’i hapte rrugën që të kalonte.


“O legjendë, pse bën sikur nuk dëgjon?! Hape rrugën të kalojnë makinat. Ju q*fsha mu në Erdogan. Hapni pra rrugën që të kalojnë makinat,” – dëgjohet aktori i nervozuar.

Ndërkohë që efektivi i Policisë me qetësi nuk i kthen përgjigje por vijon me punën për të ndarë trafikun në zonë, për t’ju rikthyer normalitetit. Por pikërisht në këtë moment, aktori i afrohet dhe duke e prekur edhe fizikisht, fillon vetë që të drejtojë trafikun: “Hë ç’a do bësh?”

Për të qëndruar pranë kolegut të tyre, janë ofruar edhe efektivë të tjerë. /dosja.al

11 Comments

 1. Ky bythqiri eshte bere ” VIP” tani dhe shan edhe ne rruge, shan edhe shtetin.

  Ka marr disa rroga si shakator, ne shume raste dialohje banale dhe tani shan neper rruge.

  Krahaso keto me aktoret e dikurshem te para 90s

  1. NUk eshte puna e krahasimit para 90 se atehere ishte diktature dhe nuk kuptohej edukata . Shumica e njerezve po presin me durim, po ky idiot ka marre kot. Ne cdo vend kur ka personalitete qe vizitojne bllokohen rruget per sigurine e te gjitheve. Ky eshte nje cope idioti i pakulture

   1. Shan se i ka ardh ne maj te hundes…ju qe komentoni me siper skeni qene ne trafik sot ne tirane. Po te ishit do flitshit si albano apo me keq..vetem delet gezohen kur i tororisisin sa andej ketej per nje cap bar

     1. Jo do te marr doren ty dhe atij qe thep sufllaqen ty se kur te dal. Bythqire te shpifur lakenj te peshtire

 2. Ooo ju qifsha gjith familjet e te rozalinjeve i dilkeni zot byth shkerdhyerit familje shkerdhyerit te Surrelit ee gjith familje shkerdhyer ini sepse ne gjith boten se kalon nje president nuk nderpriten rruget o famije muti, por ju ka shkerdhyer familjet Edvin pordha me nga nje suflaqe dhe ju ops shkruani mire jeni te gjith 💩💩💩💩👃👃👃👃👃

  1. Nuk e di nese e ke per militantet e Partise Socialiste apo edhe per te tjeret si une qe jemi kunder sjelljes dhe gjuhes se ketij kacurrelsit morraxhi, por nese me fut edhr mua, te qifsha robt, familjen dhe gruan ku ta kesh.

   Edi Rama eshte drogaxhi i degjenruar dhe anti Shqiptar, por ne kete rast mbroj protokollet shteterore dhe aspak Edi Ramen.

   1. Protokollin Shteteror…
    A e ke seriozisht ti apo po flet per cark?!
    Vetem protokolli nuk u zbatua ne viziten e tij, sepse eshte minimuti qe nje presidrmt te takoi homologun e tij, gje qe nuk mdodhi.
    Ne Europe nuk ndodh qe te bllokojet i ter qyteti se po vjen bytha Erdoganit. Max bllokohen 1-2 rruge jo i gjith qyteti.
    Po ata qe kane pas fluturimin ate dite si ta benin rruga per ne aeroport ka qene e bllokuar gjithe diten, po ata qe kane pas nevoj per Ambulance, etj etj …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu