• |
ide | kryesore

Arsyeja e mungesës së vëllait të Britney Spears në dasmën e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është zbuluar arsyeja e mungesës së vëllait të Britney Spears në dasmën e saj me Sam Asghari.


E dashura e Bryan, Amber Lynn Conklin, zbuloi në llogarinë e përbashkët të çiftit në Instagram se vajza e tij mbaroi shkollën fillore të enjten e kaluar, në të njëjtën ditë kur dyshja u martuan.


“E pashë zv/presidenten tonë të vogël të klasës së 5-të duke u bërë nxënëse e mesme dje! Ne të duam Lexie dhe shumë krenare për ty , ka shkruar Conklin në një foto me Bryan dhe 11-vjeçaren, të cilën producenti e ndan me ish-gruan e tij, Graciella Sanchez.

Në seksionin e komenteve të një postimi tjetër, Conklin vuri në dukje se i dashuri i saj “nuk mund të ia dilte dot” të ishte në  diplomimin e vajzës së tij dhenë  dasmën e motrës , të cilat të dyja u zhvilluan në Los Angeles.

“Bryan ndihej keq që duhej të zgjidhte, por ai duhej të ishte aty për vajzën e tij dhe i dërgoi urimet e tij Britney”, ka shkruar modelja. “Jemi shumë të trishtuar që humbëm një moment kaq të rëndësishëm, por kaq të lumtur për martesën e Britney dhe Sam!”

Vëllai thuhet se ishte i vetmi anëtar i familjes Spears që mori një ftesë për martesën e artistes. Ajo nuk ftoi prindërit e saj, Jamie Spears dhe Lynne Spears, dhe motrën , Jamie Lynn Spears,  pasi ata patën një grindje për konservatorin e saj, të cilin një gjykatës i LA e ndërpreu në nëntor 2021 pas gati 14 vjetësh.

Megjithatë, Lynne uroi Spears, përmes Instagramit, duke shkruar , “Jam shumë e lumtur për ty! Unë të dua!”Jamie Lynn nuk e uroi publikisht motrën e saj të madhe, megjithëse ajo bëri “like” disa postime në lidhje me martesën.

Britney dhe Asghari, 28 vjeç, u martuan në shtëpinë e saj në Thousand Oaks, Kaliforni, pas gati gjashtë vitesh së bashku – dhe vetëm tetë muaj pasi u fejuan.

Të ftuarit e tyre përfshinin tre motrat e trajnerit personal  si dhe Madonna, Paris Hilton, Selena Gomez, Drew Barrymore dhe Donatella Versace.Djemtë e Britney, Sean Preston, 16, dhe Jayden James, 15, nuk ishin të pranishëm, pasi avokati i babait të tyre Kevin Federline i tha Page Six, “Ata mendojnë se fokusi i kësaj dite duhet të jetë te Britney dhe Sam”./Lapsi.al
286722374_701507477740887_2468549920858869278_n286722374_701507477740887_2468549920858869278_n

286722374_701507477740887_2468549920858869278_n

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.