• |
ide | kryesore

Vaniteti i Elisa Spiropalit mes plumbave, 3 kostume ka ndërruar në pak orë vizitë në Kiev (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Nëse do të gjenim një përcaktim të stilit të ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Kuvendin, Elisa Spiropali, do të ishte fare e lehtë. Kostumet serioze dhe elegante përshkruajnë më së miri “look”-un që ajo zgjedh.


Dhe këtë e vërtetoi edhe gjatë vizitës së saj ditën e sotme në Ukrainë, krah kryeministrit Edi Rama dhe kryeministrit të Malit të Zi Dritan Abazoviç. Ata po shohin nga afër krimet që janë shkaktuar nga agresioni rus në Ukrainë.


Gjatë kësaj vizite, nuk ka shpëtuar pa vëmendje paraqitja e Spiropalit e cila deri më tani ka ndryshuar 3 herë veshjen e saj dhe në të tria është shfaqur me kostume, por ngjyra të ndryshme.

Në fillim ministrja u shfaq me një kostum të gri në të cilin kishte vendosur edhe një fjongo me ngjyrat e flamurit të Ukrainës, në shenjë sensibilizimi.

Më pas ajo u shfaq me një blu shoqëruar sërish me fjongon dhe kombinuar me një bluzë të errët. Dhe në paraqitjen e tretë Spiropali është fotografuar me një kostum ngjyrë ulliri shoqëruar me një këmishë të bardhë. Gjithashtu Spiropali u pa veshur me taka të ulëta për të plotësuar pamjen e saj. Mbetet për tu parë nëse ajo ka përzgjedhur veshje të tjera për në vijim./ Panorama


11 Comments

  1. Shkuan dhe i ben karshillek njerezve te vuajtur te Ukraines. A e pate RAmen, duart e mberthyera,i veshur si prift, koken lart, sfliste asnje fjale, sikur kishte ardh per foto dhe jo per dicka pozitive. Po na turperon psikopati dhe kjo zhulsja e saj

  2. YMER GELBAZA KELLIRA JA FUT KARIN NE BYTH FRROK CUPIT DHE MUHAMED VELIUT thotë:

    YMER GELBAZA KELLIRA JA FUT KARIN NE BYTH EDI RAMES BATON HAXHIUT DHE DRITAN ABAZOVICIT

  3. I ha dhe i djersin oshafja prandaj eshte nderruar nja tre here. Po nuk e uli etjen per boshtin me gunga trupi i prodhon hormone me teprice. Ja paska vonuar kollodokun kryeministri si duket dhe i eshte dashur te nderrohet shpesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.