• |
ide | kryesore

Ish bashkëshorti i Britney Spears: Ndjej keqardhje për të

-Instant, Paparazzi, Slider

Ish-bashkëshorti i Britney Spears, Kevin Federline është gati të tregojë gjithçka për marrëdhënien e tij dhe marrëdhënien e djemve të tyre me artisten.


Në një klip paraprak për intervistën e tij “60 Minutes Australia”, Federline, rrefeu se ndiente keqardhje për Spears e cila ka kaluar situata të vështira që nga viti 2007.


Unë ende ndihem keq për të,” shtoi ai.

Duke punuar  si kërcimtar rezervë, Federline u takua me Spears në vitin 2004. Ata u martuan në të njëjtin vit dhe divorcuan në vitin 2007 pas lindjes së dajlit të dytë,Jayden James.

Në shkurt 2008, Spears hyri në një konservator 13-vjeçar dhe u zhvillua gjithashtu një betejë për kujdestarinë, gjatë së cilës çifti ndau djemtë e tyre 50/50.

“Djemtë, djemtë, djemtë. Më duhej të shqetësohesha për ta. Nuk mund të përfshihesha”, tha Federline në intervistë në lidhje me kujdestarinë.

Fotografitë e djemve të tyre janë të rralla këto ditë, pasi Federline ka pohuar  se adoleshentët po i shmangen nënës së tyre  ndoshta për shkak të postimeve të saj nudo në Instagram.

“60 Minutes Australia” e Federline transmetohet të dielën./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.