• |
ide | kryesore

Blake Lively publikon foton e shtatëzanisë përpara paparacëve

-Instant, Paparazzi, Slider

Blake Lively vendosi që nëse dikush do të shpërndante fotot e saj të shtatzënisë, do të ishte ajo. Gjatë fundjavës, aktorja shpërndau foto të barkut në Instagram.


“Këtu janë fotot e mia shtatzënë në jetën reale, kështu që 11 djemtë që presin jashtë shtëpisë sime për një pamje do të më lënë të qetë,” shkruhej në mbishkrim. “Ti më tremb mua dhe fëmijët e mi.”Lively dhe bashkëshorti i saj Ryan Reynolds, i cili u martua në vitin 2012, janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt së bashku.
Ajo gjithashtu falënderoi “të gjithë të tjerët për gjithë dashurinë dhe respektin dhe për vazhdimin e unfollow llogarive dhe publikimeve që ndajnë foto të fëmijëve”.
Ju keni gjithë fuqinë kundër tyre”, ka shkruar ajo. “Dhe faleminderit mediave që kanë një “Politikë Jo Fëmijëve”. Ju të gjithë bëni ndryshimin”.
Ylli i “Gossip Girl” zbuloi për herë të parë shtatzëninë e saj javën e kaluar në tapetin e kuq gjatë samitit të 10-të vjetor të Forbes Power Women’s në New York City.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *