• |
ide | kryesore

Kris Jenner: Pete Davidson, mashkulli ideal për Kim

-Instant, Paparazzi, Slider

Kris Jenner ishte pro marrëdhënies së Kim Kardashian me Pete Davidson.


Kris foli për komedianin në episodin e së enjtes në The Kardashians, i xhiruar para ndarjes së tyre.Ndërsa bisedonte me familjen e saj për udhëtimin e parashikuar të Pete në hapësirë ​​- një udhëtim që ai përfundimisht nuk e vazhdoi për shkak të angazhimeve.


“Pete është i mrekullueshëm. Pa dramë, pa stres, ai është thjesht Pete,” tha ajo. “Ai përshtatet me familjen. Unë mendoj se Kim është e lumtur,  Pete nxjerr më të mirën në të. ”

Kim dhe Pete ndezën për herë të parë thashethemet për romancë kur u puthën gjatë një skeçi në debutimin e saj në SNL tetorin e kaluar. Më vonë atë muaj, ata u fotografuan të kapur për dore në një slitë në fermën Knott’s Berry. Aktori konfirmoi zyrtarisht lidhjen e tij me Kim për PEOPLE në shkurt, duke e quajtur atë “të dashurën e tij”.

Në gusht, çifti ishin ndarë. “Një pjesë e arsyes që ata u ndanë ishte për shkak të orarit të tyre të ngjeshur”, tha një burim i brendshëm në atë kohë. “Ata të dy udhëtojnë gjatë gjithë kohës dhe ishte e vështirë.”

Pavarësisht ndarjes së tyre, themeluesja e SKIMS ende mban një vend të veçantë në zemrën e saj për Davidson. Muajin e kaluar, në një bisedë me Interview Magazine, Kim e quajti Pete “simpatik”. “Pete ka zemrën më të mirë,” tha ajo gjatë një rrëfimi në episod. “Ai është simpatik si dhe personi më i ëmbël që kam njohur”./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.