• |
ide | kryesore

Aksident në dalje të Lezhës, furgoni i mallrave përplaset me motorin

-Instant, Lajme, Të fundit
Aksident në Lezhë, Furgoni i mallrave përplaset me motorin


Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e së hënës në dalje të Lezhës. Paraprakisht mësohet se një furgon mallrash është përplasur me një motor. Si rrjedhojë, ka mbetur i lënduar drejtuesi i mjetit.

Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit të jetë bërë mosrespekimi i sinjalistikave rrugore, shpejtësia përtej normave të lejuara ose parakalim i gabuar. Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje. Pritet që blutë dalin me një njoftim zyrtar për të zbardhur rrethanat e aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *