• |
ide | kryesore

Justin Bieber shfaqet në publik pas dramës së Hailey dhe Selena

Paparazzi, Slider

Justin Bieber bëri një paraqitje surprizë në Rolling Loud gjatë fundjavës mes dramës së vazhdueshme që përfshin gruan e tij, Hailey Bieber dhe ish të dashurën Selena Gomez.


Fansat shpërthyen në brohoritje kur artisti u ngjit në skenë në festivalin muzikor në Los Angeles për t’u bashkuar me Don Toliver për të kënduar këngën e tyre të re, “Private Landing”. Një pjesëmarrës i koncertit i thotë Page Six se performanca e Justin ishte “e mahnitshme” dhe se “turma po çmendej për të”.Paraqitja surprizë erdhi vetëm disa ditë pasi Justin anuloi pjesën e mbetur të koncerteve të tij të “Justice World Tour” pa asnjë shpjegim.


Shumë fansa spekuluan se problemet e mëparshme shëndetësore të Bieber mund të kenë qenë arsyeja, pasi ai u diagnostikua me sindromën Ramsay Hunt – një çrregullim neurologjik i karakterizuar nga paraliza e fytyrës – në qershor 2022. Megjithatë, Justin u shfaq i shëndetshëm në Rolling Loud, gjë që vazhdon të ushqejë thashethemet se ai anuloi shfaqjet për shkak të të gjitha reagimeve  që Hailey ka marrë  për talljet ndaj Gomez  në internet.

Në janar, Hailey, 26 vjeç, postoi një TikTok të fshirë që atëherë, në të cilin ajo, Kendall Jenner dhe Justine Skye thanë audion, “Unë nuk po them se ajo e meritonte atë, por koha e Zotit është gjithmonë e duhur”. Përdoruesit e mediave sociale dyshuan se video i referohej Selena. Kjo e fundit mendoi të njëjtën gjë, pasi ajo iu përgjigj një prej fansave që e mbrojti atë n, “Është në rregull! Nuk i lejoj këto gjëra të më rrëzojnë! Jini të mirë me të gjithë!”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *