• |
ide | kryesore

Pub i Ted Lasso, tashmë me qira për 13 dollarë në natë

Paparazzi

Airbnb ka paraqitur mundësinë për të kaluar një natë në Crown & Anchor Pub të famshëm të shfaqjes, ‘Ted Lasso’.


Për të promovuar sezonin e tretë të ardhshëm, fituesit me fat do të kenë gjithashtu një shans për t’u servirur pije nga Annette Badland, e cila luan në serial. Secili fitues — si dhe deri në katër të ftuar për çdo fitues — do të jetë në gjendje të kalojë një natë në pijetore më 23, 24 dhe 25 tetor.  Rezervimet hapen të martën, më 21 mars.


Listimi — i cili u postua nga vetë “Mae” — shpjegon, “Mirë se erdhe në The Crown & Anchor, vendi më i mirë i mbledhjes së Richmond për fansat e Greyhound. Pubi ynë miqësor i lagjes është vendi ku ne vendasit brohorasim, shajmë, qeshim dhe qajmë. Flasim për sprovat dhe mundimet ejetës. Dhe tani, unë po i lë disa mysafirë me fat të qëndrojnë gjatë natës, ndërsa unë e pushoj natën!”

Lista sugjeron gjithashtu aktivitete për ata që kalojnë natën: “Duke shijuar ushqimin në pijetore ndërsa diskutojnë momentet e tyre të preferuara nga shfaqja; Marrja pjesë në një raund konkurrimi me shigjeta.” Për më tepër, ata që rezervojnë dhomat mund të provojnë “të zënë një vend në tryezën e preferuar të Tedit në pijetore dhe të sfidojnë të ftuarit e tjerë në një raund shahu”, ose madje të tregojnë “aftësitë e tyre në karaoke”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *